До Львова завітав прокурор Фрайбурга, який розслідує злочини росіян в Україні

0
24
До Львова завітав прокурор Фрайбурга, який розслідує злочини росіян в Україні

Перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко зустрівся із Клаусом Гоффманном, прокурором Фрайбурга.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

Він входить до Консультативної групи, завданням якої є притягнення до відповідальності росіян за жорстокі злочини в Україні.

«Зустрівся ввечері з прокурором Фрайбурга. Він якраз повертався з Києва до Німеччини. Перед тим два тижні працював у Києві в Консультативній групі щодо злочинів, пов’язаних зі звірствами. Її створено Європейським Союзом, США та Великою Британією. Завдання групи – притягнення до відповідальності за жорстокі злочини російських вбивць. Група працює в допомозі Підрозділам Офісу Генерального прокурора України з розслідування військових злочинів. Фрайбург є давнім партнером нашого міста. І дуже важливо, що не лише маємо співпрацю у сфері критичної інфраструктури чи медицини, а й у допомозі нашій державі доводити злочини росіян», – розповів Андрій Москаленко.

До слова, Фрайбург – місто-партнер Львова з 1989 року. У 2018 році Львів та Фрайбург підписали меморандум про початок проєкту у Львові «Район зелених технологій», який на 95% профінансований німцями.

Він передбачав різні заходи енергозбереження у місті.

Також нещодавно представники Фрайбурга пообіцяли виділити 1 млн євро на будівництво соціального гуртожитку для пацієнтів майбутнього реабілітаційного центру «Незламні» поблизу лікарні на Миколайчука.

Leave a Reply