До Львова приїхав сенатор штату Небраска Том Брюер

0
243

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся із сенатором штату Небраска (США) Томом Брюером.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

Під час зустрічі обговорили актуальну ситуацію у місті, питання забезпечення житлом вимушено переміщених українців, а також реалізацію проєкту реабілітаційного центру «Незламні».

Насамперед сенатор відзначив, що головна мета його візиту – побачити реальну ситуацію у різних містах України та зрозуміти головні потреби.

«Інформація різна. Щоб викривити історію, росіяни вбивали репортерів. Я приїхав сюди, щоб побачити все на власні очі. Я хочу пробути в Україні стільки, скільки потрібно, аби зрозуміти, чим ми можемо допомогти», – зазначив Том Брюер.

Також сенатор поділився своїми враженнями від візиту до Першого медоб’єднання Львова та його пацієнтів. Водночас Андрій Садовий презентував йому проєкт реабілітаційного центру «Незламні» на базі Першого медоб’єднання, що на вул. Миколайчука.

«Кожного дня ми приймаємо нових і нових поранених. Ми ставимо перед собою завдання  створити Національний реабілітаційний центр «Незламні». Це буде екосистема, яка матиме всі види реабілітації, зокрема якісне протезування, якого після війни потребуватимуть дуже багато цивільних людей. Нам важливо реалізувати цей проєкт тут, у Львові, в той час, коли на Сході тривають активні військові дії.

Наше 1 ТМО – унікальне. Ми інвестуємо багато коштів в медицину у Львові, тому наше медоб’єднання є сьогодні найкращим в Україні. Ми маємо там прекрасну команду людей, тому я впевнений, що нам все вдасться реалізувати», – акцентував мер.

З-поміж іншого, Андрій Садовий та Том Брюер обговорили важливість та можливості забезпечення переселенців житлом, а також захист у Львові культурних пам’яток. Після зустрічі у Ратуші міський голова Львова разом із сенатором долучилися до міської церемонії прощання з новітніми Героями Андрієм Банахом та Олегом Воробйовим, які загинули у боротьбі з російськими окупантами.

Нагадаємо, реабілітаційний центр «Незламні» щороку допомагатиме 50 тисячам поранених українців. Тут надаватимуть послуги із фізичної та психологічної реабілітації. Окремим напрямком передбачена хірургія, зокрема реконструктивна, а також ортопедія і роботичне протезування. У реабілітаційному центрі встановлюватимуть кісткові біоімпланти та екзоскелети, проводитимуть реконструктивні операції на кінцівках та мікрохірургію кисті, ендопротезування. Також заплановано 3D-друк кісткових імплантатів.

До слова, Том Брюер був обраний на посаду сенатора штату в 2016 році. До цього 36 років служив в армії Сполучених Штатів. Пішов на пенсію у званні полковника. Здійснив шість ротаційних виїздів до Афрагінстану, а відтак отримав дві медалі «Пурпурне серце».

Залишити відповідь