До Дня добровольця нагородять Героїв Львівщини

0
651

До Дня Добровольця, 14 березня, у Львівській національній філармонії відбудеться культурно-просвітницький захід – “Лицарський Хрест Добровольця Львівщини”. Про це інформує прес-служба Львівської обласної ради.

Церемонію «Лицарський Хрест Добровольця» було започатковано в 2016 році Жіночою Волонтерською Сотнею Самооборони Чернігівщини з метою вшанування тих хлопців і дівчат, які першими, за покликом серця, стали на захист своєї країни від окупанта. Орден був розроблений Тернопільським обласним округом ГО “Всеукраїнський союз ветеранів АТО”.

Крім вручення нагород та вшанування добровольців, захід несе просвітницьку та виховну мету, адже жоден Герой і подвиг не має бути забутим! За цей час було проведено VI церемоній та вшановано 120 добровольців.

Станом на сьогодні Церемонія нагородження «Лицарський Хрест Добровольця» – це захід національного рівня, на якому вшановують Добровольців з усієї України. Львівщина прийматиме цю почесну естафету 14 березня і проведе свою церемонію нагородження. На цьому заході буде вшановано 20 добровольців Львівщини, 5 з яких вшановуються посмертно!

Ця церемонія – чудова можливість для волонтерів, громадських активістів, представників влади та в цілому громади Львівщини висловити свою вдячність та шану Героям Добровольцям. Ордени загиблих Героїв, в рамках заходу, отримають родини добровольців.

Більше за телефоном +380964341434 (Катерина).


Leave a Reply