Для жінки головне брати все в свої руки, очолювати армію своїх прагнень, проганяти заздрісників і просто жити серцем, – Христина Гоголь

0
1657
Христина Гоголь

Для жінки головне жити у КОМФОРТІ З СОБОЮ.  Знати, що можеш зробити те, що тобі потрібно. Вірити в те, що, можливо, втратило актуальність через сучасну зіпсованість. Кохати так, ніби більше любові не буде. Жити так, ніби сьогодні – це ще не завтра. Визначати час так, щоб не німіло серце – від розбитих мрій, що з дитинства відкладала у скриньку. Будувати те, що ніколи не рухне, вишивати почуття на рушникові можливостей, варити зілля, яке приваблюватиме радість.

Про це пише Христина Гоголь.

“Для жінки головне бути собою. Не ховатись у шафу чиїхось хотінь, не подавати на обід принесені у жертву бажання, не ховатись у тінь того, що ти сама задумала.

Для жінки головне залишатись дитиною. Босоніж гратись буднями, й купатись у чарівних озерах загадок і секретів. Зустрічати світанок нових вражень і проводжати сутінки, не прощаючись. Рости вгору стебелиною і линути у даль окрилено. Вдихати справжнє і видихати щире. Не розмінюватись на дрібниці. Не плакати в хустинку, не забиватись в кут і не жалітись, що хтось тебе не любить. Не продаватись за безцінь, не роззуватись із правди. Лише молитись на свої сили.

Брати все в свої руки, очолювати армію своїх прагнень, проганяти заздрісників і просто жити серцем. У КОМФОРТІ З СОБОЮ”, – йдеться у повідомленні.

Leave a Reply