Для забезпечення енергетичних потреб мешканців Львова збудують нову потужну підстанцію

0
265
Для забезпечення енергетичних потреб мешканців Львова збудують нову потужну підстанцію

Нову високовольтну підстанцію напругою 110кВ збудує ПрАТ «Львівобленерго» для споживачів південної частини Львова.

Про це інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА, пише Кулемет.

Сьогодні ця частина міста забезпечується електроенергією від чинних підстанцій 110кВ «Львів-5», «Львів-7», «Львів-8» та «Львів-12», які вже завантажені на 80-90%.

У зв’язку з цим енергетики розробили проєкт будівництва нової ПС 110/20/6кВ «Львів-29» з двома силовими трансформаторами потужністю 25 мегавольт-ампер кожен. Будівництво нової підстанції розпочали у березні поточного року на вул. Академіка Є. Лазаренка. На підстанції встановлять сучасне автоматизоване обладнання.

ПС «Львів-29» дозволить розвантажити наявні підстанції, створити резерв потужності, підвищити надійність електропостачання побутових споживачів та інфраструктури цієї частини міста, яка динамічно розвивається.

«Цього року на будівництво підстанції «Львів-29» передбачено 112,9 млн грн в інвестиційній програмі ПрАТ «Львівобленерго», а загалом обсяг фінансування запланованих робіт згідно з Інвестпрограмою становить понад 538 млн грн без ПДВ. Основний обсяг коштів буде скеровано на будівництво, модернізацію та реконструкцію електричних мереж та обладнання області» – зазначив директор департаменту Богдан Кейван.


Leave a Reply