Для участі у пробному ЗНО на Львівщині зареєструвалось понад 13 тисяч учасників

0
550

У суботу, 10 квітня, відбудеться  пробне незалежне оцінювання. Кожен зареєстрований учасник зможе скласти тест з одного навчального предмета з переліку ЗНО-2021: українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, французька мови.

Про це у межах брифінгу повідомила керівник Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

Найбільше учасників обрали англійську мову – 4112 осіб, математику – 3492 особи, українську мову та літературу – 2972 особи.

Для окремих учасників пробного ЗНО -2021 створили спеціальні умови. Це, зокрема, надання можливості виконання роботи в аудиторії на першому поверсі, можливість використання слухового апарата, надання можливості супроводжуючим особам допомогти учаснику зайняти робоче місце та ін.

Цьогоріч усі предмети, окрім англійської мови, відбуватимуться у місті Львові, усіх районних центрах, містах Борислав, Новий Розділ, Новояворівськ, Червоноград.

Тестування ж з англійської мови здійснюватимуть у п’яти містах: Львів, Дрогобич, Самбір, Стрий, Червоноград.

При вході в пункт пробного зовнішнього незалежного оцінювання учасник повинен пред’явити: паспорт або свідоцтво про народження , а також запрошення-перепустку. Також необхідно мати із собою дві ручки та медичні маски.

«Учасник пробного незалежного тестування також може пред’явити перепустку-запрошення у електронному форматі. Достатньо буде продемонструвати її за допомогою смартфона. Окрім того, аналогічно особа може показати паспорт, скориставшись додатком «Дія», – зазначила Лариса Середяк.  

Очільниця Центру наголосила на важливості перегляду перепусток абітурієнтами.

«Станом на сьогодні, половина учасників пробного ЗНО не відкрили своїх запрошень, у яких вказана адреса пунктів тестування. Тому закликаю активніше долучатися до цього процесу, аби знати місце, де відбуватиметься тестування. У разі виникнення проблем – просимо звертатися на електронну скриньку центру», – пояснила вона.

Нагадаємо, перепустка-запрошення розташована на інформаційних сторінках учасників пробного ЗНО. Для цього необхідно увійти в особистий кабінет за логіном та паролем. У разі втрати – звернутися до Центру.

Результати пробного тестування з’являться 16 квітня.

11-14 квітня на інформаційних сторінках учасників розмістять усі зошити пробного тестування, завдання з яких можна розв’язати самостійно.

Важливо, у разі неучасті особи у пробному тестуванні – кошти не повертатимуть, однак особа має право отримати примірник тестового зошита упродовж трьох днів. Для цього потрібно звернутися у пункт тестування, який вказаний у запрошенні-перепустці.

Leave a Reply