Для пасажирів зі Львова до Шегинь курсує «невідомий» транспорт за 1200 гривень, – журналіст

0
1633
Маршрутка. Фото: відкриті джерела.
Маршрутка. Фото: відкриті джерела.

На Львівщині під час карантину, до пункту пропуску із Польщею “Шегині-Медика” почав курсувати «невідомий» та дорогий транспорт.

Як пише “Четверта студія” про це повідомила на своїй сторінці у Facebook  редакторка Мостиської районної газети Галина Сорока.

Як зазначає журналіст, через відсутність відновлення транспортного сполучення до кордону, доїхати із Шегинь до Львова коштує 1200 гривень.

“На Мостиський напрям не дозволяють перевізнику запустити маршрутки, натомість в інших регіонах вже два тижні їздять маршрутки – Самбір, Золочів та інші міста. Здавалося б – карантин. А виявилося – зовсім інші бізнесові інтереси переслідують відомі у Львові люди, які зв’язані з перевезеннями. Заробляють.

Відкрили піший в Шегинях, але маршруткам, які раніше, до карантину курсували, не дозволили перевезення. Якби нормально їздив громадський транспорт – з дотриманням карантинних вимог – то такого “рекету” б не було в Шегинях. Вигідно якійсь купці людей, які наживаються на цій непростій ситуації в Україні. Адже з Шегинь до Львова – 50 грн у маршрутці, а сьогодні перевізник (чий?) бере 1200. Що за “безпрєдєл”, кому це вигідно?”, – йдеться у дописі.

Галина Сорока закликає чиновників Львівської ОДА, взяти на власний контроль “сумнівні перевезення” та посприяти розслідуванню цієї справи.

“Звертаюся до львівських журналістів, буду писати в ОДА, щоб розслідували цю справу. Адже ми живемо ніби у правовій державі”, – наголосила журналіст.Вона також додала, що впродовж всього карантину, мешканцям Мостищини нічим добратись на роботу.

“Мешканці Мостищини відрізані зовсім від райцентру, до Львова – нема чим доїхати на роботу. Та й крім коронавірусу, є інші хвороби – багатьом потрібна елементарна консультація у вузьких спеціалістів у Львові. Добре, що працюють Епіцентри, АТБ, інші великі маркети і заклади, тут не бояться поширення небезпечної недуги. Зате, громадський транспорт (можна приписати і тут обмеження у пасажирах, пільгах, дотримання вимог – маски, рукавиці) чомусь на Мостиський напрям не дозволяють”, – додала Сорока.

Leave a Reply