Для добудови моста на вулиці Княгині Ольги потрібно 30 мільйонів гривень

0
936

Для добудови моста на вулиці Княгині Ольги потрібно 30 мільйонів гривень.

Про це повідомила депутат Львівської міськради Тетяна Шевченко, пише Кулемет.

Депутат нагадує, що депутати, працівники Львівської міської ради та мешканці обговорили подальшу долю недобудованого мосту на перехресті вулиць Наукової та Княгині Ольги. Участь в обговореннях взяли депутати, заступниця міського голови Ірина Маруняк, працівники ЛКП «Львівавтодор», управління транспорту, ЛКП «Інститут просторового розвитку», представники кафедри містобудування з НУ “Львівська політехніка”, а також керівники місцевих ОСББ та активні мешканці району.

“Гостро дискутували щодо добудови мосту та продовження шляхопроводу, або щодо демонтажу мосту та продовження трамвайної колії”, – повідомила депутат.

“Політехніка запевняє, що проведена експертиза мосту говорить про те, що міст є в задовільному стані, та необхідно закінчити його ремонт, зробити гідроізоляцію. Міст побудований на 80%. Добудувати цих 20% буде коштувати приблизно 30 мільйонів гривень, і в переспективі потрібно продовжувати трамвайну колію. Крім того в нас в генплані по вул. Трускавецькій є трамвайне депо. Ми розуміємо, що нам потрбіно будувати правильні розв’язки транспортні, оскільки наш район активно забудовується, вулиця Трускавецька, Сокільники”, – розповіла Тетяна Шевченко.

Вона наголосила, що мешканцям забудованих вулиць потрібно якимось чином добиратися до центру міста, за центр міста і просто мати можливість кудись виїхати.

На зустрічі були й радикально інші думки щодо демонтажу мосту, мовляв, він може дорожче коштувати, аніж добудова і побудова перпендикулярно по вул. Науковій трамвайної колії до вул. Трускавецької.

“Мотивують нам це тим, що цей проект буде дешевший, хоча я не впевнена, що так буде правильно, тому що мости потрібно утримувати. Всі опитування мешканців, які я робила, говорять про те, що люди бачать саме добудову мосту. Представники громади, які були сьогодні на нараді також за міст, комісія транспорту також наполягає на мості. Розумію, що Львівелектротранс бачить закінчення мосту з продовженням трамвйної колії і з побудовою депо, тому що місту потрібне нове депо. Якщо говорити про міст, це є перспектива, це є стратегічний розвиток того району міста Львова”, – додала Тетяна Шевченко.

“Сьогодні не досягли однозначної думки, прийняли рішення провести техніко-економічне обґрунтування або добудови та розбудови шляхопроводу, або демонтажу моста і побудуви додаткової дороги”, – йдеться у повідомленні.

До моделювання планують долучити ЛКП “Львівавтодор”, представнників НУ “Львівська політехніка” та Інститут просторового розвитку.

Депутатка Шевченко очікує, що це зроблять до наступної такої зустрічі 19 листопада.

Залишити відповідь