Для чого потрібні текстильні стропи

0
445
Для чого потрібні текстильні стропи

Маєте потребу стропи вантажопідйомні купити, та не знаєте, яким із них варто віддати перевагу? Як щодо текстильних стрічок?

Маєте потребу стропи вантажопідйомні купити, та не знаєте, яким із них варто віддати перевагу? Як щодо текстильних стрічок? Стропи, виготовлені із матеріалів тканого типу, м’яко поєднуються з вантажем під час маніпуляцій, спрямованих на його підйом, переміщення і транспортування. Чи має споживач вибір? Так, адже існує кілька різновидів текстильних стропів:

  • кільцеві, тобто зімкнені в одне кільце;
  • гілкові, мають до 4-х гілок, на кінцях яких розміщаються кільця, гачки або ж ланки.
  • петльові – найбільш поширені стропи, що складають близько 85% від усієї маси текстильних такелажних виробів.

Повільно, та впевнено стрічкові такелажні вироби витісняють з ринку свої сталеві аналоги.

Де використовують текстильні стропи

Вони приносять користь у багатьох галузях, наприклад, у машинобудуванні, коли виникає потреба в переміщенні вантажів з чистою поверхнею. За допомогою текстильних стропів піднімають речі у магазинах та різні предмети, вагою до 1 т. Вони приносять чимало користі під час проведення побутових робіт та догляду за присадибною ділянкою.

Стрічкові стропи знайшли своє використання в електроніці та авіації, а також у багатьох сферах, де є потреба у використанні високотехнологічного обладнання. З їх допомогою піднімають крихкі речі, які чутливі до механічного впливу, наприклад, рекламні конструкції чи предмети мистецтва. Меблі, техніка, різні побутові предмети, – щоб їх перемістити теж знадобляться текстильні пристосування із полімерних ниток. Для безпечного підняття вироби обв’язують, підбираючи стропи з урахуванням ваги та габаритів предмета. Зазвичай тканинний такелаж має 6-7 кратний запас міцності, тож можна не турбуватися, переміщення вантажу буде абсолютно безпечним.

Переваги текстильних стропів

Чи варто замовляти їх? Звісно, якщо не плануєте працювати з гострими чи надто важкими предметами. Переваги текстильних стропів незаперечні. Користувачі високо оцінюють їх низьку вагу, адже працювати з легким пристосуванням завжди простіше та комфортніше. На фоні цього показники вантажопідйомності виглядають вражаюче.

Текстильні стропи виробники пропонують за надзвичайно демократичними цінами. Ці пристосування мають естетичний зовнішній вигляд. Вони не шкодять вантажам і дуже зручні у використанні. За бажанням стропальник може працювати навіть без рукавиць.

Як вибирати синтетичні такелажні елементи? Зверніть увагу на ширину стрічки. Чим вона ширша, тим важчий вантаж може переміщати. В будь-якому разі всі вироби даної групи не ржавіють і гарно експлуатуються навіть у вологому середовищі. Якщо не впевнені, що саме ці стропи зможуть задовольнити наявні потреби, поспілкуйтесь зі спеціалістом із компанії ATK-Lift і, – разом ви віднайдете правильне рішення.

Leave a Reply