Для аграріїв Львівщини діють програми державної підтримки сільського господарства

0
1114

В області продовжують  реалізацію урядових програм державної підтримки сільського господарства.  Станом на сьогодні  аграріями Львівщини залучено з державного бюджету 8,8 млн грн.

Виплатили дотації 125 фізичним особам-власникам тварин за утримання 191 гол. молодняка ВРХ в сумі 0,3 млн грн та 55 сільськогосподарським підприємствам за утримання 5,7 тис голів корів в сумі 4,2 млн грн.

Щодо програми часткової  компенсації вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва 17 сільськогосподарських підприємств отримали компенсацію в розмірі 2,2 млн грн. Надали кредити 5 фермерським господарствам в сумі 1,2 млн грн.

Щодо програми фінансової підтримки шляхом здешевлення кредитів надали право на фінансову підтримку 7 підприємствам на суму 1,5 млн грн, що складає 100 % до розподілу бюджетних призначень.

Крім того, на фінансову підтримку аграріїв Львівщини передбачили  кошти  в обласному бюджеті у сумі 19,6 млн грн, з них заходи програми виконані на суму 10,5 млн грн. (54 %), профінансовано –  8,3 млн грн (42%).

Зазначимо, з державного бюджету на програми підтримки агропромислового розвитку  виділили 6,3 млрд грн.  за такими напрямами:

  • підтримка розвитку фермерських господарств;
  • підтримка розвитку хмелярства, закладання молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними;
  • підтримка галузі тваринництва;
  • фінансова підтримка сільгоспвиробників (відшкодування вартості придбання с/г техніки та обладнання вітчизняного виробництва);
  • надання кредитів фермерським господарствам;
  • фінансова підтримка заходів в агропромислового комплексі шляхом здешевлення кредитів.

Для більш спрощеного отримання інформації щодо умов і переліку необхідних документів, які потрібно подавати для отримання фінансової підтримки за рахунок коштів державного бюджету департамент розробив дорожні карти порядків використання коштів, детально з якими можна ознайомитись тут.

Залишити відповідь