Десь далеко в США, Австралії чи Японії мільйони людей чуючи прізвище Усик і так чи інакше розуміють одне: Ukraine – great country, Glory to Ukraine

0
1160

Як же ви задовбали, «патріотіки», нити і шукати кусок лайна у спортивній події десятиліття. А ви в курсі, що Александр Усик / Usyk всього 4 в історії спортсмен, який став абсолютом? У світовому спорті це подія, яка буде записана в історію назавжди. Про це пише Святослав МАКІТРА

Таке стається раз в купу років, і тепер ЗАВЖДИ в підручниках з боксу знову буде згадана Україна! Це крутіше ніж здобутки Кличків, між іншим. А ви в курсі шо всьому світу нас…ати на те, в якій футболці фоткався Усик, і якому богу молиться? Це цікаво тільки вам, для ваших зловтішних коментарів.

Зате у всіх новинах і стрічках поруч з його прізвищем український прапор і весь світ далі гуглить «Slava Ukraini». А пам‘ятаєте як жіноча збірна з біатлону в московії виграла естафету на Олімпіаді? Ніхто ж не кричав зрадники, а дівчата поїзали і вз‘є…али москальок на їхньому ж «полі».

Так от Усик зробив ще крутіше, поки ви тут ковтаєте жовч, він завіз в москву українську пісню, гімн і прапор і натовк пику вдома в «асєтіна». Показово і без шансів. Зал мовчав. Це в рази крутіше, ніж він зробив би це в Аравії. Моральна ціна такої перемоги у лігві ворога – космічна.

Поки ви, невдахи, займаєтесь політичним онанізмом, людина творить історію. І байдуже які в нього погляди, любити Україну можна по різному. Він любить її так, і це його право. І ніхто в світі не розбирається, які в Україні партії і політичні розклади. Ніхто не шукає в його інтерв’ю підтексту.

Там просто асоціюють його з Україною і крапка. Ми зараз отримали продовження славної епохи Кличків. Чи ви забули, що не так давно Україну у світі асоціювали лише з Чорнобилем, Шевченком і Кличком? А тепер світ знає Ломаченка і Усика, а значить далі неодмінно говоритимуть про Україну.

Поки в них на плечах наш прапор, доти вони роблять для України велику справу. А ви і далі займаєтесь своїм постійним фейсбук-пердьожом і намаганням когось обісрати. В будь-якій країні світу за такі заслуги спортсмена б носили на руках, і тільки в нас на нього лиють лайно, бо щось не так.

Постійно щось не так. Хвора свідомість, хворе бажання, аби все було як хочете ви. Займіться справою, розвивайте спорт, розвивайте бокс на прикладах великих чемпіонів, виростіть нове покоління, зробіть хоч щось, що зараз роблять Усик і Ломаченко, тоді може і матимете моральне право когось критикувати.

До Саші можна ставитись по-різному. Любити чи не любити, справа кожного, без сумніву. Але не поважати його справу може тільки заздрісний слабак. А допоки ви, в більшості політичні невдахи і недоексперти, друняєте клавіатуру і намагаєтесь здаватись розумними, десь далеко в США, Австралії чи Японії мільйони людей чуючи прізвище Усик, так чи інакше розуміють одне: Ukraine – great country, Glory to Ukraine

Святослав МАКІТРА

Leave a Reply