Державницька позиція є дуже чіткою, але ми маємо право шанувати того, кого вважаємо за потрібне, – Клімкін

0
1291

Сьогодні, 2 березня, міністр закордонних справ України Павло Клімкін перебуває із робочим візитом на Львівщині. На важливості вшанування полеглих героїв та українсько-польського діалогу Міністр закордонних справ наголосив під час прес-конференції.

«Ніхто не може вказувати нам, яких героїв та які події в нашій історії ми шануємо. Це наше виключне право. Спільна історія, зокрема наша з поляками, має бути предметом діалогу істориків, а не політичних маніпуляцій», – наголосив Павло Клімкін.

«Ми прекрасно розуміємо, якою була наша спільна історія. Поляки іноді ображаються, коли ми кажемо що так чи так було в історії. Але разом з тим і ми маємо поводитись відповідально.  Державницька позиція є дуже чіткою, але тут всередині країни ми маємо право шанувати того, кого вважаємо за потрібне», – додав Міністр закордонних справ.

Павло Клімкін вже зустрівся з керівництвом Львівщини, студентами Львівського національного університету імені Івана Франка, взяв участь у покладанні квітів до поховань Героїв Небесної сотні та учасників АТО на Личаківському цвинтарі, а також до меморіалу воїнам Української Галицької армії та польських військових поховань.

«Я сьогодні приїхав для того, щоб віддати шану українцям, які загинули у трагічних подіях в Павлокомі, завтра ми поїдемо туди. І для мене це не стільки політична, але дуже особиста справа. Такі дати не мають бути забуті», – наголосив Павло Клімкін.

Leave a Reply