Держаудитслужба прийде до Садового

Вже найближчим часом Львівську мерію може чекати найбільша перевірка за всі роки правління Андрія Садового

1
99

Громадська організація «Народне Антикорупційне Бюро» ініціювала перевірку Держаудитслужбою фінансових зловживань Львівської міськради.

Про це на свої сторінці у Facebook повідомив юрист та активіст Андрій Петришин, пише Кулемет.

“І не кажіть, що «не на часі» або «розберемось після війни». Саме тут і зараз, коли в нас є достатньо доказів зловживання бюджетними коштами Львівською міською радою Державна аудиторська служба України має провести комплексу перевірку фінансово-господарської діяльності мерії та її виконавчих органів: виконавчого комітету, департаментів, управлінь, відділів та комунальних підприємств. Особлива увага на те, що перевірка не має зачепити лише останній рік чи два, а дослідити усі питання господарської діяльності міських чиновників починаючи з 2007-го року, коли Андрій Садовий впевнено відчув себе володарем крісла бургомістра. Тепер слово за аудиторами”, – Андрій Петришин, керівник ГО «Народне Антикорупційне Бюро».

Серед вимог згаданого звернення є:

  • провести комплексну перевірку фінансово-господарської діяльності Львівської міської ради та її виконавчих органів;
  • з метою громадського контролю ввести в склад комісії з питань проведення комплексної перевірки фінансово-господарської діяльності Львівської міської ради та її виконавчих органів делегованого представника ГО «Народне Антикорупційне Бюро».

“З моменту введення нас, як ініціатора перевірки такого масштабу, яка ще ніколи не проводилася у стінах Львівської міської ради, ми витратимо стільки часу та зусиль скільки буде потрібно, аби вже у найближчий час корупціонери з міської ради, винні у зловживаннях з бюджетними коштами, отримали реальні тюремні строки”, – додав Андрій Петришин.

Довідково:

Андрій Петришин – львів’янин, знаний в Україні адвокат і правозахисник, активний учасник Революції гідності та громадський діяч. ГО “Народне Антикорупційне Бюро” розпочало свою діяльність у 2018-му році з питань захисту прав мешканців Львова у питанні недопущення будівництва сміттєпереробного заводу у житлових кварталах міста, повернення у комунальну власність незаконно відчужених ділянок та інше.

1 коментар

  1. Скільки не вигравай вибори, не оббріхуй, не кради, однаково, прийдеться відповідати.
    Андрію Івановичу)

Залишити відповідь