Депутати від БПП “Солідарність” у Львівській міськраді вимагають відставки мера Львова

0
757
Інколи політик має пожертвувати власним рейтингом, але зробити щось для країни, – Петро Адамик
Інколи політик має пожертвувати власним рейтингом, але зробити щось для країни, – Петро Адамик

Під стінами Львівської міської ради людно. Сьогодні тут безліч місцевих ЗМІ, активістів і навіть розгорнуті намети. Львів’яни вимагають відставки мера, йому закидають абсолютну бездіяльність і заохочення корупції серед підлеглих. Про це пише прес-служба БПП Солідарність у Львівській області.

Водночас, депутати Львівської міськради, які зареєстрували ухвалу про дострокове припинення повноважень Андрія Садового, зібралися, щоб пояснити народу свою позицію. За словами одного з ініціаторів ухвали, голови фракції БПП “Солідарність” Петра Адамика,  міський голова вже давно не реагує на вимоги учасників протестів. Йдеться про управлінські рішення, які не ухвалюються, про сумнозвісні крадіжки комунального майна, про ухвалення містобудівних рішень виконкомом тощо.

“Ми закликаємо, щоб міський голова Андрій Садовий приймав участь у керуванні містом, як міський голова“, – сказав Петро Адамик.

Голова фракції БПП «Солідарність» запевняє, що депутатам немає що відповісти схвильованим мешканцям, бо у мера бракує часу на комунікацію з депутатським корпусом.

«Юридичною підставою для припинення повноважень міського голови стала ситуація зі сміттям. Проте, це не єдина причина для такого рішення. Фактично, Андрій Садовий вже давно не є головою Львова. Він перманентно з одного виборчого процесу заходить в інший, таким чином проблематика міста не вирішується. Ми з колегами зробили все, щоб він відновив хоч якусь комунікацію з депутатським корпусом, який репрезентує міську громаду для вирішення міських питань. Особисто для мене, останньою краплею стало те, що він другий місяць ховає ухвалу, підготовлену мною і Маркіяном Лопачаком (голова фракції ВО “Свобода”, – ред.) про те, щоб місто одноразово стимулювало військових-контрактників сумою 20 тис. грн. Зважаючи на те, що для Андрія Садового ця ухвала виникла в неправильному політичному середовищі, то він спочатку був категорично проти, потім казав, щоб ми разом її відкоригували, а тепер десь ховає. Тим паче, що грошей потрібно значно менше, аніж на будь-яку з програм адміністрації міського голови, які займаються піаром Садового», – голова фракції БПП «Солідарність Петро Адамик.

Депутати закликають Андрія Садового призначити замість себе заступника, оскільки міський голова повинен гарантувати виконання рішень міської ради. Обранці готові розглядати  ухвалу про  припинення повноважень  міського голови вже після дострокових парламентських виборів, передбачаючи звинувачення  від Андрія Садового у тиску.

Наразі зареєстрована ухвала проходить процес візування.

Leave a Reply