Депутати підтримали прийняття у комунальну власність громади Львівський протезний завод

0
161
Львівський протезний завод

Комісія підприємництва, інвестиціій, цифрової трансформації та спадщини підтримала проєкт ухвали «Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Львівської міської територіальної громади цілісного майнового комплексу».

Про це пише Кулемет з посиланням на інформаційний портал ЛМР.

Мова йде про Львівське казенне експериментальне підприємство засобів протезування і пересування (Львівський протезний завод).

«Міська рада брала участь в аукціоні з продажу готелю «Власта» для медичних потреб міста, проте не перемогла. Ми всі розуміємо, що сьогодні медична послуга полягає не лише в самому лікуванні, а й у комфорті та якості. Даний майновий комплекс дозволить не лише розширити, а й покращити саме сферу надання медичних послуг. Я щиро сподіваюся на те, що у нас цього разу все вийде, депутатський корпус підтримає проєкт ухвали, а робота юридичного та фінансового департаментів буде такою, що у найкоротші терміни вдасться отримати це підприємство», – прокоментувала голова комісії, депутатка Оксана Динік.

Як йдеться у пояснювальній записці до проєкту ухвали, на сьогодні Львівське казенне експериментальне підприємство засобів протезування і пересування (Львівський протезний завод) практично не функціонує.

Разом з тим, внаслідок війни існує велика потреба в забезпеченні допоміжними засобами реабілітації особам, що постраждали внаслідок бойових дій і потребують протезування.

У Національному реабілітаційному центрі «Незламні» станом на сьогодні відкрито майстерню з протезування та розпочато встановлення біонічних протезів кінцівок.

Однак, з метою надання допомоги усім тим, хто постраждав внаслідок війни необхідно нарощувати виробничі потужності. Це можна робити на базі Львівського протезного заводу.

Залишити відповідь