Депутати облради вимагають від керуючого московськими попами на Львівщині підтримати надання томосу

0
1046

Депутати Львівської облради вимагають від керуючого львівською єпархією УПЦ МП архієпископа Львівського та Галицького Філарета підтримати надання томосу. Про це пише Вголос.

Відповідний проект рішення “Про звернення Львівської обласної ради” щодо підтримки ідеї об’єднання усіх вірних у Єдиній помісній православній церкві був зареєстрований вчора, 19 листопада.

“Категоричний виступ окремих ієрархів УПЦ МП проти надання Томосу та створення Помісної церкви свідчить про те, що вони відірвані від народу, від його болі і страждань”, — йдеться у зверненні.

Як стверджують депутати, такі церковники керуються винятково деструктивними вказівками з Москви.

“Зазначена позиція окремих ієрархів має антиукраїнських характер і здійснюється всупереч волі українських вірних”, — упевнені народні обранці.

Депутати переконані, що нагнітання Росією ситуації є черговим етапом військової експансії проти України та черговою спробою розколоти країну — цього разу за релігійною ознакою.

“Церква має бути з народом, правда — на боці українського народу. Тому вірні УПЦ мають моральне і духовне право вимагати від Вас, Ваше Преосвященство, виконати народну волю — підтримати надання Томосу”, — зазначається у зверненні.

Leave a Reply