Депутати Львівської облради розкритикували незадовільні темпи вакцинації

0
238

За останню добу на Львівщині виявлено 1065  випадків захворювання на  COVID-19 із 2289 проведених досліджень. Госпіталізовано 259 осіб, скеровано на самоізоляцію 1387 людей.

За увесь час COVID-19 на Львівщині підтвердили у 88 124 осіб. Померло – 2413 людей. Одужали від коронавірусної інфекції – 73 325 осіб.

Про це повідомив під час сесійного засідання Львівської обласної ради 16 березня директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис, пише Четверта студія.

За інформацією Ореста Чемериса, впродовж останніх 14 днів рівень захворюваності населення Львівщини на COVID-19 зріс на 21,77%. Найбільше зросли показники у Львівському районі – на 48,78% та Дрогобицькому районі – на 28,50%. У розрізі районів найбільше зросла  захворюваність у Яворівському районі – на 42,02%.

Середня завантаженість ліжок по області коливається в межах 58%.

«Ситуація в області досить напружена. Ми наближаємося до тривожних показників жовтня-листопада 2020 року. На жаль, маємо дуже велику ймовірність опинитися в червоній зоні епідемічної небезпеки», – сказав Орест Чемерис.

Щодо вакцинації, то за словами керівника обласного лабораторного центру Наталії Іванченко,  станом на сьогодні щеплено 2248 осіб, за останню добу – 349. Львівщина знаходиться на 11 місці по Україні за рівнем вакцинації.

Депутати обласної ради розкритикували за незадовільні темпи вакцинації, інформаційну кампанію та недостатню кількість бригад з вакцинації.

За підсумками розгляду питання, депутатський корпус рекомендував владі області та міста зібрати комісію з ТБ і НС та напрацювати обмежувальні карантинні заходи щодо запобігання поширенню хвороби.

Також голова облради Ірина Гримак звернулась до керівництва та членів депутатської комісії  з питань охорони здоров’я зібрати спільне засідання з представниками виконавчої влади на місцях, щоб розробити додаткові інформаційні заходи з роз’яснення населенню необхідності вакцинування.


Leave a Reply