Депутати Львівської облради проти внесення змін в українські військові знаки

1
1900

Львівська обласна рада прийняла на своєму засіданні сьогодні, 2 червня, заяву щодо спроб чинного Міністра оборони України Андрія Тарана внести зміни у військові знаки розрізнення.

«Ми, депутати Львівської обласної ради, глибоко стурбовані  інформацією, котра має місце в українському медійному просторі та соціальних мережах щодо намірів керівництва Міністерства оборони України внести зміни в українські військові знаки розрізнення, а саме – відмінити так звану “зорю гетьмана Скоропадського” на погонах наших військовиків”, – йдеться у документі.

Нагадаємо, що зміна військової уніформи та знаків розрізнення, яка відбулася у 2017 році, фактично в розпал російсько-української війни, містила в собі ґрунтовну історичну доказову базу, мала глибоко національний характер та ідеологічний зміст. Затвердженням такого рішення займався безпосередньо п’ятий президент України Петро Порошенко.

“Ми твердо переконані, що будь-які необмірковані та поспішні зміни української мілітарної символіки в частині національного спрямування є недопустимими, носять негативний характер та мають усі ознаки інформаційно-психологічної провокації з боку нашого головного геополітичного супротивника. Беззастережно стоїмо на тій позиції, що українське військо, а отже, наші захисники повинні виховуватись виключно на історичних традиціях рідної держави, де знаки розрізнення (погони) є одним з ключових елементів національної ідентичності та самосвідомості”, – переконані депутати обласної ради.

“Закликаємо керівництво Міністерства оборони України припинити будь-які спроби внести суперечливі зміни в українські військові знаки розрізнення. Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України зобов’язаний докласти максимум зусиль для недопущення в майбутньому таких алогічних та шкідливих у національному сенсі дій», – йдеться у заяві.

1 коментар

  1. від цього міністра сильно смердить , мабуть масковськими лаптями. уклоніст шмаркля також бридиться української армії, ностальгує за совєцкими фільмами зі совецкою армією-победітєльніцой

Залишити відповідь