Депутати Львівської облради перестали боятись коронавірусу

0
165
Депутати Львівської облради перестали боятись коронавірусу

Сьогодні, 9 листопада, розпочала роботу VIІІ чергова сесія Львівської обласної ради восьмого скликання.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛОР.

У залі зареєструвалися 67 народних обранців.

Депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять яворівчанина Віталія Павлиська, який 7 листопада загинув на Луганщині під ворожим мінометним обстрілом, а також усіх Героїв, які віддали життя, захищаючи державу в російсько-українській війні.

На початку сесії голова обласної ради Ірина Гримак закликала усіх максимально дотримуватися карантинних норм – та маскового режиму.

Впродовж робочого дня депутати планують заслухати інформацію щодо заходів з запобігання захворюваності на COVID-19 та проведення вакцинації в області, ситуацію, що склалася з постачанням природного газу для бюджетних установ області, та інформацію правоохоронних органів щодо боротьби зі злочинністю, безпеки та охорони громадського порядку на Львівщині.

Також депутати розглянуть внесення змін до показників обласного бюджету Львівської області на 2021 рік та приймуть зміни до низки обласних програм, зокрема Комплексної програми підтримки галузі охорони здоров’я Львівської області, Комплексної програми «Безпечна Львівщина» та інших.

Загалом у порядку денному сесії понад 30 питань.

Також депутати приймуть ряд звернення до органів центральної влади з важливих питань.

Нагадаємо, голова Львівської облради Ірина Гримак повідомляла про те, що попереднє пленарне засідання облради не відбулось через спалах коронавірусу.

Leave a Reply