Депутати Львівської облради 9 листопада проведуть сесію

0
488
Львівська облрада зібралась на друге пленарне засідання, фото прес-служба облради

VІІІ чергова сесія Львівської обласної ради розпочне свою роботу у вівторок, 9 листопада.

Відповідне рішення сьогодні, 5 листопада, ухвалила президія обласної ради, пише Кулемет.

«Порядок денний має чимало питань, які мають терміновий характер, зокрема про внесення змін до показників обласного бюджету Львівської області на 2021 рік. Бюджетний рік йде до свого завершення, тому необхідно ухвалити низку рішень, які дозволять територіям завершити проєкти та ініціативи, що ними реалізуються цього року.

Також плануємо внести зміни до низки обласних програм, зокрема Комплексної програми підтримки галузі охорони здоров’я Львівської області, Комплексної програми «Безпечна Львівщина», щоб мати можливість додатково їх профінансувати.

Крім того, президія включила до порядку денного ряд додаткових звернень обласної ради до центральних органів влади, які пов’язані з процесом ухвалення державного бюджету на 2022 рік, зокрема щодо зміцнення бюджетів громад за рахунок державних субвенцій, передбачення коштів для підтримки товариств сліпих (УТОС) і глухих (УТОГ)», – розповіла голова Львівської обласної ради Ірина Гримак.

З метою мінімізації ризиків поширення інфекційного захворювання COVID-19 під час проведення VIII чергової сесії Львівської обласної ради будуть введені додаткові обмежувальні заходи. Зокрема у будівлю ради допускатимуться депутати обласної ради, запрошені доповідачі, журналісти та працівники апарату ради за наявності COVID-сертифікату або негативного ПЛР-тесту. Присутність інших осіб з міркувань безпеки буде обмежено.

Сесійне засідання буде транслюватися в прямому ефірі ТРК «Перший Західний», на сайті обласної ради та на офіційній фейсбук-сторінці. Звертаємося із проханням стежити за сесійним засіданням в онлайн режимі.

Залишити відповідь