Депутати Львівської обласної ради виділили гроші на розвиток підприємництва на селі

0
224

Комплексною програмою підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021 – 2025 роки, яку ухвалила Львівська обласна рада, передбачили конкурсну основу для підтримки мікро- та малого аграрного бізнесу на селі.

Про це пише Четверта студія.

Велика частина нової програми присвячена також забезпеченню розвитку підприємництва та органічного виробництва.

На реалізацію програми в обласному бюджеті передбачили 17 млн грн.

У тому числі заплановано підтримку учасників АТО (ООС), які отримали землю і здійснюють на ній приватне виробництво, а також стимулювання аграріїв у вигляді часткового відшкодування витрат за придбання та використання біологічних засобів захисту рослин.

Учасниками програми можуть бути сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства, сільськогосподарські кооперативи, фізичні особи-підприємці, сімейні фермерські господарства, фізичні особи.

Як зауважив голова комісії з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інвестицій Юрій Раделицький, учасникам АТО (ООС) в кожному заході програми надається пріоритетність.

Програма покликана сприяти нарощуванню сільськогосподарського виробництва, збільшенню доданої вартості в аграрному секторі як передумови формування самодостатніх територіальних громад.

Виконання програми, за прогнозами профільного департаменту ОДА, має збільшити обсяги виробництва валової сільськогосподарської продукції на 3%.


Leave a Reply