Депутати Львівської обласної ради прийняли заяву щодо критичної ситуації з російською військовою загрозою

0
329
Львівська облрада зібралась на друге пленарне засідання, фото прес-служба облради

Депутати Львівської обласної ради прийняли заяву щодо критичної ситуації з російською військовою загрозою.

Про це у Фейсбуці повідомив екс-голова облради, депутат Олександр Ганущин, пише Кулемет.

“Більшість провідних країн світу відкрито визнали на рівні своїх розвідок та відповідальних за зовнішню політику можливість прямого застосування військової сили Росії проти України як вкрай ймовірний варіант.

Криза з мігрантами на кордоні Білорусі з ЄС є нічим іншим як спробою відволікти увагу від дій більш ніж стотисячного військового формування Російської Федерації поруч північних рубежів нашої держави.

Цілком очевидним є той факт, що військові дії розпочнуться після кризових явищ в українській енергетиці та спеціальних інформаційно-психологічних операцій на основі інспірованих внутрішніх «протестів» всередині країни нібито на «чутливі теми» арсенал яких дуже широкий.

Підписана кількома днями раніше Хартія стратегічного партнерства Україна – США, а ще більше – наміри Великобританії скерувати до України 600 спецпризначенців є маркерами, що західний світ готовий боротися з нами проти російського агресора.

Водночас, ми депутати Львівської обласної ради, заявляємо, що всередині країни усім час переходити до активних дій пов‘язаних з національним спротивом.

Закликаємо усіх причетних до виконання вимог Закону України «Про основи національного спротиву» від Кабінету Міністрів України, Міністерства оборони і Головнокомандувача Збройних сил України до місцевих адміністрацій і місцевих рад невідкладно приступити до розгортання територіальної оборони, руху опору та підготовки громадян України до національного спротиву.

Звертаємося до Президента України внести пропозицію до Верховної Ради України кратно збільшити об‘єм видатків для підтримки і забезпеченння Збройних Сил України та інших підрозділів задіяних у обороні держави у Законі України «Про Державний бюджет на 2022 рік»
Саме на такі дії, а не на наміри зазирнути в очі Путіну очікує на сьогодні від Верховного Головнокомандувача усе українське суспільство.
Лише спільними консолідованими діями на зовнішній арені, підтримки української армії та розгортання складових національного спротиву ми зможемо відвернути російську агресію, а в разі прямого вторгнення – дати відсіч.

Ворог повинен знати – ми усі чинитимемо опір! То ж якою б не була критичною ситуація з російською військовою загрозою на півночі, сході і півдні нашої держави – перемога буде за нами!

Слава Україні!”, – йдеться у повідомленні.

Депутати Львівської обласної ради прийняли заяву щодо критичної ситуації з російською військовою загрозою, фото Олександра Ганущина

Leave a Reply