Депутати Львівської міськради зберуться на сесію 29 вересня

0
772
У Львівській міській раді відбулося урочисте засідання за участю депутатів 1-го демократичного скликання, фото ЛМР

Депутати міськради втретє з часу введення воєнного стану зберуться на сесію.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова Андрій Садового №315 від 16 вересня 2022 року, пише Кулемет з посиланням на Варіанти.

Андрій Садовий прийняв рішення про скликання 10-ї сесії Львівської міської ради 8-го скликання та формування її порядку денного, яка відбудеться 29 вересня.

“Скликати 10-у сесію Львівської міської ради 8-го скликання 29 вересня 2022 року о 10-й годині у сесійному залі міської ради. Сформувати порядок денний 10-ї сесії Львівської міської ради 8-го скликання. Подати порядок денний 10-ї сесії Львівської міської ради 8-го скликання на затвердження міській раді”, – йдеться у розпорядженні.

Серед питань, які розглядатимуть депутати, – внесення змін до бюджету Львівської міської територіальної громади на 2022 рік, затвердження галузевих програм Львівської МТГ.

Також у порядок денний сесії включені питання щодо нового переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні та продаж земельних ділянок, результати фінансового аудиту ЛМКП “Львівтеплоенерго” і ЛКП “Залізничнетеплоенерго”.

Leave a Reply