Депутати Львівської міськради відповіли на шантаж скандального Андрія Білого

0
1270
Фракція "Європейської Солідарності" у Львівській міській раді

Фракція “Європейської Солідарності” обіцяє змусити чиновників Садового виплатити зарплати працівникам

Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради з питань транспорту Андрій Білий звинуватив депутатів у тому, що вони блокують прийняття бюджету розвитку міста Львова, а це, на його думку, може призвести до зупинки роботи громадського транспорту Львова. 

Про це йдеться у заяві депутатів фракції «Європейської Солідарності» у Львівській міській раді щодо слів Андрія Білого про можливу зупинку роботи громадського транспорту у Львові, пише Кулемет.

Транспортний колапс, як стверджує цей чиновник, станеться, зокрема, й тому, що працівники комунальних підприємств, які йому підпорядковуються, вчасно не отримають зарплату.

Депутати «Європейської Солідарності» відповідально запевняють, що ми змусимо чиновників Львівської міськради виплатити зарплати працівникам.

Вони добре виконують свою роботу та не несуть відповідальності за те, що їхній начальник, Андрій Білий, присвячує свій робочий час лише соціальним мережам (де так натхненно записує свої відеоролики) та інтригам, а не займається менеджментом важливої сфери життєдіяльності нашого міста.

Ми також зробимо все залежне від нас, щоб провести повний аудит діяльності транспортних комунальних підприємств Львова.

Депутати мають розуміти, на що витрачаються мільйони з міського бюджету, оскільки львів’яни роками не отримують якісні послуги та постійно скаржаться на роботу міського комунального транспорту. Запевняємо наших виборців, що після висновків аудиту ми ухвалимо відповідні кадрові рішення.

Нагадаємо, скандальний чиновник Садового уже неодноразово вляпувався у скандали.

Депутати неодноразово вимагали його звільнення із посади.

Зокрема уродженець Сімферополя Андрій Білий назвав бажання львів’ян зберегти бруківку “божевіллям”.

Leave a Reply