Депутати Львівської облради вимагають не розформовувати школу-інтернат у Винниках

0
1192

Департамент освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації розробив проект рішення щодо перепрофілювання комунальних закладів загальної середньої освіти Львівської обласної ради, в якому пропонується Комунальний заклад ЛОР «Винниківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів», в якому навчається понад 400 дітей, перепрофілювати у комунальний заклад «Винниківський науковий ліцей» без збереження профілю санаторної школи та інтернату з повним утриманням учнів за рахунок замовника.

Таку заяву на сесії Львівської облради сьогодні, 15 травня, озвучив депутат облради від ВО «Батьківщина» Ярослав Качмарик.

«Перепрофілювання навчального закладу передбачає навчання 5-11 класів. А враховуючи нинішній контингент школи, відсутність пансіону та харчування в майбутньому буде критичною для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з важкими життєвими обставинами. Погоджуємось з пропозицією батьків, діти яких навчаються у Винниківській школі-інтернаті в тому, що конструктивним в цій ситуації було б часткове фінансування як пансіону, так і харчування за кошти державного бюджету на перехідний період», – йдеться у заяві.

Фракція ВО «Батьківщина» у Львівській облраді вимагає не робити поспішних кроків в реформуванні навчальних закладів області. Перед тим як реформувати освітню галузь Львівщини передовсім чиновники мали би пам’ятати, що найкраща інвестиція – це вклад у нове покоління, яке будуватиме дійсно нову Україну.

Залишити відповідь