Депутати Львівської облради просять не підвищувати ціни на газ

0
718

Сьогодні, 18 вересня, депутати Львівської облради підтримали Звернення до керівництва держави щодо неприпустимості підвищення ціни на газ.

«Судячи з останніх заяв прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, українцям необхідно готуватися до чергового суттєвого підвищення ціни на газ. В Уряді розводять руками і кажуть, що вони нібито в нічому не винні, а підвищення ціни на газ – це одна з багатьох вимог МВФ», – йдеться у заяві.

За словами депутатів, будь-яке підвищення ціни на блакитне паливо негативно вплине на бюджет України в цілому і суттєво зменшить заощадження українських родин.

«Через збільшення тарифів мільйони мешканців нашої країни не матимуть змоги оплачувати комунальні послуги й опиняться за межею бідності, знизиться платоспроможність українців, зросте трудова міграція, а в підсумку – це матиме довготривалі соціальні та економічні негативні наслідки. А відтак, висловлюємо переконання, що спершу необхідно підвищити зарплати українцям, а вже потім – ціни на газ», – зазначають у документі.

Депутати Львівської обласної ради звертаються до керівництва держави з вимогою не підвищувати ціну на газ, допоки влада не створить українцям належних умов для економічної стабільності.

“Ми усвідомлюємо зобов’язання України перед МВФ, проте обстоюємо переконання, що які б вимоги не ставили міжнародні кредитори, завданням дійсно української влади передовсім є захист своїх громадян”, – йдеться у документі.

Прийняття цього документу ініціювали обранці фракції ВО «Батьківщина».


Leave a Reply