Депутати Львівської облради повернуть Садовому повноваження з вивезення сміття

0
909

Депутати облради розглянуть ідею повернення Львівській міськраді повноважень з вивезення сміття.

Відповідний проект рішення вже зареєстрований у Львівській обласній раді її головою Олександром Ганущиним, пише Дивись Інфо.

Про це він написав у своїй колонці та прикріпив текст відповідного проекту рішення.

Зокрема, там йдеться про те, аби повернути міському голові Львова повноваження із вивезення сміття з 1 квітня цього року. «Надворі вже ось-ось березень 2019. А там і перший тур виборів Президента України, у якому кандидат у Президенти України Садовий Андрій (якщо виправдає очікування соціологів) набере власні 2%. А це значить, що з 1 квітня 2019 року, він має підстави (та й обов’язки) повернутися до обов’язків міського голови Львова, – пише Олександр Ганущин. – Сподіваємося, що це станеться, однак хвилюємося чи не стане на заваді нова виборча кампанія. На цей раз до парламенту як лідера партії «Самопоміч». А в такому випадку це знову відпустки, поїздки регіонами, але аж ніяк не робота на вирішення проблем з дорогами, транспортом, школами і садочками та побутовими відходами».

«Зрештою, буде нагода довести усім мешканцям Львова та гостям те, що стверджував у своєму ролику. Повернути міському голові міста Львова покладені законом на нього обов’язки ми, депутати Львівської обласної ради, спробуємо вже на найближчій сесії у березні цього року. Відповідний проект рішення мною зареєстровано», – додає голова ЛОР. Депутати облради розглянуть ідею повернення Львівській міськраді повноважень з вивезення сміття.

Відтак, голосувати за таке рішення депутати будуть вже на найближчій сесії ЛОР і, якщо підтримають ініціативу голови, повноваження з поводження із відходами Львова знову ляжуть на Львівську міську раду.

Нагадаємо, що повноваження з вивезення львівського сміття після трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі на сміттєвого колапсу у Львові взяла на себе область 2017 року.

Тоді відповідний меморандум підписали Львівська обласна рада, обласна державна адміністрація, Львівська міська рада та органи місцевого самоврядування Львівщини.


Leave a Reply