Депутати Львівської облради поділили землю

0
1047

Під час засідання сесії Львівської обласної ради депутати прийняли майже півтора десятки рішень про реєстрацію речових прав на земельні ділянки під комунальними об’єктами у Львові та в області, передає Гал-інфо.

Йдеться про кілька десятків земельних ділянок. Зокрема рішення про реєстрацію речових прав Львівської обласної ради на земельні ділянки за адресами:

вул. В. Короленка, 7, м. Львів;
вул. В. Винниченка, 14, 16, 18, м. Львів;
вул. Підвальна, 5, м. Львів (КЗ ЛОР «Львівський історичний музей»);
вул. Є. Коновальця, 14, м. Броди Львівської області (КЗ ЛОР «Бродівський педагогічний коледж імені М. Шашкевича»);
вул. В. Чорновола, 109, м. Самбір Львівської області (КЗ ЛОР «Обласна база спецмедпостачання»);

Також депутати надали згоду на прийняття у спільну власність територіальних громад Львівської області нерухомого майна за адресою: вул. І . Франка, 14, с. Розлуч Турківського району Львівської області.

Окрім того депутати надали дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою на земельну ділянку на території урочища Сучок Старичівської сільської ради Яворівського району Львівської області.

Проголосували за надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресами: вул. Підвальна, 4, м. Львів та вул. Я. Матейка, 4, м. Львів.

Надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою на земельну ділянку за адресою: вул. Нагірна, 11 та 11а в смт Підкамінь Бродівського району Львівської області.

Окрім того проголосували за реєстрацію речових прав на земельні ділянки та надання їх в користування.

Йдеться про 19 ділянок під комунальними закладами ЛОР. Вони належать до спільної власності територіальних громад Львівської області та надаються в користування комунальним закладам Львівської обласної ради, речові права Львівської обласної ради та комунальних закладів Львівської обласної ради на які підлягають реєстрації.

Деякі депутати обурювалися з приводу такого масового голосування. Зокрема їх бентежило чи не спричинить це позови до суду зі сторони місцевих громад.

Натомість начальник управління майном спільної власності ЛОР Микола Бандра пояснив, що це лише технічні питання. Мовляв, такі рішення дозволять раді оформити речові права на земельні ділянки, які належать КЗ ЛОР.

Leave a Reply