Депутати Львівської міськради розглянуть петицію проти посипання вулиць піском

0
1187

Петиція проти зимового посипання вулиць міста піском та сіллю на сайті Єдиної системи місцевих петицій за три дні назбирала понад 500 голосів, що вимагає винести це питання на розгляд депутатів міськради на найближчій сесії. Про це пише Форпост.

Нагадаємо, у Львові активісти проведуть низку заходів проти посипання вулиць піском. Зокрема, ними створено петицію “НІ піскосуміші! Запровадити цивілізовані методи утримання вулиць в зимовий період”.

“Зимове утримання вулиць за допомогою розсипання тон суміші піску і солі 4:1 є застарілим методом зимового утримання вулиць навіть для України. Піскосуміш після танення снігу забруднює вуличну інфраструктуру, забруднює повітря, потрапляє в очі та легені мешканців. Забивається дощова каналізація, створюється додаткове навантаження на очисні споруди, чималі кошти йдуть на збір та вивезення залишків. Ще одним наслідком використання піскосуміші є те, що двірники найчастіше утилізують її в газони, що погіршує і без того поганий стан грунту: сіль неповоротно накопичується, пісок перешкоджає доступу води і повітря до коренів рослин. Навіть в центральній частині міста ми бачимо щорічну заміну садженців молодих дерев, ціна яких сягає 3 000 грн за шт”, –  пишуть організатори.

Leave a Reply