Депутати Львівської міськради досягли порозуміння щодо проблеми ЛАЗу

0
1125

Більшість фракцій у Львівській міській раді досягли порозуміння щодо виходу з кризи по території колишнього ЛАЗу. Основою документу буде проект ухвали Маркіяна Лопачака, зареєстровано в ЛМР. Про це пише Форпост.

“Зареєстрував проект ухвали Львівської міської ради про невідкладні заходи для запобігання шахрайському відчуженню об’єктів майнового комплексу колишнього Львівського автобусного заводу.

Вимагатиму його включення до порядку денного найближчого засідання.

Згідно ухвали, місто резервує за собою майже 60 гектарів землі під колишнім автобусним заводом, а чиновники мають провести інвентаризацію нерухомості на цій території та доповісти на сесії міської ради з детальною інформацією про таке майно та усі можливі варіанти правових механізмів його повернення у державну або комунальну власність.

Переконаний, що у злодіїв тільки загострилось бажання забрати собі землю та недограбовані залишки заводу, а нещодавня невдала спроба проштовхнути аферу з боргами ЛАЗу в міській раді – лише підтвердження цьому”, – повідомив депутат міськради Маркіян Лопачак у Фейсбук.

Відомо, що наразі цю ухвалу не підтримує лише “Самопоміч”, але мабуть, її голосів не вистачить, щоб заблокувати це питання.

Leave a Reply