Депутати-ЄвроОптимісти відвідають Львів та Тернопіль

1
1455

Члени Міжфракційного депутатського об’єднання “ЄвроОптимісти” проведуть низку зустрічей у місті Львів та Тернопіль. Про це повідомила прес-служба депутатського об’єднання.

29 березня – Львів

16:30 – відкрита лекція у Національному університеті “Львівська Політехніка” (головний корпус, актова зала), вул. С. Бандери, 12.

17:30 – зустріч з представниками громадських організацій міста у Tech StartUp School, вул. Колесси, 2.

30 березня – Тернопіль

10:30 – відкрита зустріч у Юридичному факультеті ТНЕУ (актова зала), вул. Микулинецька, 46А.

14:30 – зустріч з представниками громадських організацій міста у ресторані “Бункермуз”, бул. Т. Шевченка, 1

Реєстрація учасників та ЗМІ.

«Тур Оптимізму» – це серія регіональних зустрічей членів Міжфракційного депутатського об’єднання «ЄвроОптимісти» з громадянами та громадським сектором з метою визначення проблемних питань на місцях, виявлення очікувань щодо діяльності депутатів-єврооптимістів та залучення громадян до політичного та громадського життя.

В рамках туру депутати планують відвідати 10 міст: Київ, Тернопіль, Миколаїв, Чернівці, Львів, Херсон, Маріуполь, Ужгород, Одеса, Запоріжжя.

«ЄвроОптимісти» їдуть в регіони, щоб вислухати про проблеми та виклики в суспільстві; довести, що кожен має можливість реалізуватися в політичному та громадському житті; розповісти про перемоги та поразки молодих політиків; стимулювати та надихати суспільство до громадської та політичної активності.

1 коментар

  1. Євродлакеї, євробрехуни, євроватники їздять по Україні, вішають локшину лохам на вуха, мол терпіть, все добре, корупцію побороли, життя покращили, ідемо в ЄС, а ось вступимо обома ногами в ЄС, і заживемо по царськи. Німець нас кормитиме. Тьху! Фе! Ганьба!!

Leave a Reply