Депутат Львівської облради вимагає повернути шкільний автобус у Великий Любінь

0
1244

До голови фракції УКРОПу у Львівській обласній раді Зеновія Шептицького звернулись батьки учнів Великолюбінської ЗОШ І-ІІІ ст. щодо забезпечення належного перевезення їх дітей шкільним транспортом. Про це інформує Укроп Львівщина.

За словами батьків, шкільний автобус був переданий керівництвом області для школи новоствореної об’єднаної територіальної громади восени 2017 року. Однак, розпорядженням керівника відділу освіти Городоцької РДА автобус за кілька днів неправомірно передали іншій школі у місто Городок.

Під час чергової сесії обласної ради укропівець звернувся до очільника області Олега Синютки та директора департаменту освіти і науки Любомири Мандзій з проханням забезпечити належні та комфортні умови добирання на навчання дітей новоствореної ОТГ.

“Цей автобус здійснював перевезення 69 школярів з с. М.Любінь та с. Поріччя до 29 грудня 2017 року. При тім, що це вже не перший такий випадок. У 2014 році відділ освіти забрав новий автобус, взамін віддавши для потреб м. Великий Любінь старий автобус. Учні цієї школи неодноразово були переможцями районних та обласних олімпіад, призерами спортивних по області та міжнародних змагань. У січні 2018 року відділ освіти Городоцької РДА передав Великолюбінській ОТГ старий автобус «Еталон», який, до того ж, потребує ремонту”, – зазначив Зеновій Шептицький.

Залишити відповідь