Департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР очолить Орест Тимчишин

0
160

Директором департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР стане Орест Тимчишин, який досі очолював Личаківську районну адміністрацію. Сьогодні міський голова Андрій Садовий представив нового керівника колективу департаменту.

Про це пише Кулемет з посиланням на ЛМР.

«Олександр Одинець, був одним з найкращих керівників департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР. Зараз він має стратегічно важливі завдання, які реалізовавутиме у Львівтеплоенерго. Відтак ми довго радилися з Іриною Маруняк щодо кандидатури на посаду директора департаменту. Вона запропонувала Ореста Тимчишина. Він фахова і досвідчена людина, з якою, вірю, департамент почне працювати ще краще», – наголосив мер Львова Андрій Садовий.

Департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР очолить Орест Тимчишин

«Ці зміни, які зараз відбуваються у департаменті, вони є потрібні. Дякую Олександру Одинцю за велику роботу, а Оресту Степановичу бажаю успіхів. Робота, яка його чекає, є цікава, робота є напружена, треба вникати у багато процесів, але маючи такий досвід, який є у нього, маючи такий колектив, який працює у департаменті, якість роботи має лише покращуватися», – зазначила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Біографічна довідка

Орест Тимчишин народився 31.03.1975 р, у с. Лопушна, Перемишлянський район, Львівська область.

Освіта: 

1990-1994 рр. – Львівський житлово комунальний технікум, спеціальність будівництво та експлуатація будівель і споруд, кваліфікація технік-будівельник;

1996-2002 – Львівська комерційна академія, спеціальність облік і аудит, кваліфікація магістр з економіки та підприємництва.

2011-2014 Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, спеціальність «Державне управління», кваліфікація магістр державного управління.

Досвід роботи:

Жовтень 2002 – травень 2005 – директор ЛКП «Центральне» Галицького району;

Травень 2005 – червень 2010 – начальник відділу житлового господарства Галицької районної адміністрації;

Липень 2010 – грудень 2011 – начальник відділу житлового господарства Франківської районної адміністрації

Грудень 2011  – заступник голови з питань житлово-комунального господарства Франківської районної адміністрації.

Грудень 2017 – в. о. голови Франківської районної адміністрації.

Червень 2018 – переведений на посаду голови Франківської районної адміністрації.

Липень 2021 – призначений головою Личаківської районної адміністрації.

Залишити відповідь