Департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР очолить Орест Тимчишин

0
51

Директором департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР стане Орест Тимчишин, який досі очолював Личаківську районну адміністрацію. Сьогодні міський голова Андрій Садовий представив нового керівника колективу департаменту.

Про це пише Кулемет з посиланням на ЛМР.

«Олександр Одинець, був одним з найкращих керівників департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР. Зараз він має стратегічно важливі завдання, які реалізовавутиме у Львівтеплоенерго. Відтак ми довго радилися з Іриною Маруняк щодо кандидатури на посаду директора департаменту. Вона запропонувала Ореста Тимчишина. Він фахова і досвідчена людина, з якою, вірю, департамент почне працювати ще краще», – наголосив мер Львова Андрій Садовий.

Департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР очолить Орест Тимчишин

«Ці зміни, які зараз відбуваються у департаменті, вони є потрібні. Дякую Олександру Одинцю за велику роботу, а Оресту Степановичу бажаю успіхів. Робота, яка його чекає, є цікава, робота є напружена, треба вникати у багато процесів, але маючи такий досвід, який є у нього, маючи такий колектив, який працює у департаменті, якість роботи має лише покращуватися», – зазначила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Біографічна довідка

Орест Тимчишин народився 31.03.1975 р, у с. Лопушна, Перемишлянський район, Львівська область.

Освіта: 

1990-1994 рр. – Львівський житлово комунальний технікум, спеціальність будівництво та експлуатація будівель і споруд, кваліфікація технік-будівельник;

1996-2002 – Львівська комерційна академія, спеціальність облік і аудит, кваліфікація магістр з економіки та підприємництва.

2011-2014 Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, спеціальність «Державне управління», кваліфікація магістр державного управління.

Досвід роботи:

Жовтень 2002 – травень 2005 – директор ЛКП «Центральне» Галицького району;

Травень 2005 – червень 2010 – начальник відділу житлового господарства Галицької районної адміністрації;

Липень 2010 – грудень 2011 – начальник відділу житлового господарства Франківської районної адміністрації

Грудень 2011  – заступник голови з питань житлово-комунального господарства Франківської районної адміністрації.

Грудень 2017 – в. о. голови Франківської районної адміністрації.

Червень 2018 – переведений на посаду голови Франківської районної адміністрації.

Липень 2021 – призначений головою Личаківської районної адміністрації.

Leave a Reply