Денонсація договору про дружбу з РФ: Тимошенко завбачливо втекла з України

2
38

Лідерка фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко не голосувала за законопроект №0206 про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією, який сьогодні ухвалив парламент. Про це повідомляє Прямий.

Вона завчасно покинула Україну напередодні історичного голосування.

3 грудня політик опублікувала звернення до народних депутатів із вимогою зібратися на закрите засідання щодо воєнного стану, а вже 4 грудня відбула до Сполучених Штатів для “зустрічей із впливовими людьми”. Повідомлення Тимошенко супроводжувалося фотографією політика у літаку. Користувачі соцмереж звернули увагу, що народний депутат сфотографувалася в салоні бізнес-класу, брендовому одязі та і iPhone у руках.

Не секрет, що голова фракції “Батьківщина” — одна із лідерів за прогулами засідань Верховної Ради. Навіть коли Тимошенко буває в парламенті, вона не голосує за важливі законопроекти. Так, політик кілька років поспіль не голосує за державний бюджет. Тож раптовий вояж Тимошенко на інший край світу можна було б списати на улюблену звичку прогулювати роботу. Але “зникнення” політика дивним чином трапилося за лічені дні до надважливої події для України.

За словами Тимошенко, вона зірвалася посеред робочого тижня аби прийняти участь у обговореннях ситуації в Україні. Згодом політик опублікувала фотографію засідання круглого столу в Атлантичній Раді, в якому приймала участь. Вона повідомила, що закликала учасників круглого столу “до посилення санкцій проти Росії”. Зазначимо, що Атлантична рада — неурядова організація і жодним чином не може посилити санкції проти Кремля.

Зі свого боку журналістка Дар’я Калинюк розповіла, що організацією зустрічей Тимошенко у Вашингтоне займаються лобісти компанії The Livingston Group LLC.

“Послуги лобістів коштують 50 тис доларів в місяць і триватимуть рік. Загальна ціна послуг: 600 тисяч доларів. Юлія Володимирівна всіляк заперечує, що користується послугами лобістів. В інакшому випадку, вона мала би задекларувати отримання таких послуг”, написала журналістка на своїй сторінці у Facebook.

Сама ж Тимошенко пояснила неявку в парламент відрядженням у США.

“Я сьогодні фізично не можу бути присутня на засіданні парламенту, оскільки перебуваю в США у відрядженні. Це дуже важлива поїздка для формування нових систем безпеки та гарантій Україні з боку Сполучених Штатів Америки”, – написала у Facebook політик.

3 грудня президент України Петро Порошенко подав до Верховної Ради законопроект, у якому пропонується припинити дію Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією з 1 квітня 2019 року.


2 КОМЕНТАРІ

  1. По словам Тимошенко, она отправилась в Штаты продвигать формат “Будапешт+” – новую версию Будапештского меморандума. Этот документ когда-то да визит готовился 3 месяца. Думаю, что ее присутствие в США было полезнее, а фракция голосовала правильно!

  2. Порохоботу-автору порадив би не притягувати за вуха те,що неможливо притягнути.а краще би зайнявся офшорами, працюючими під час війни підприємствами( це не тільки Липецька фабрика)на території ворога, газовими свердловинами оформленими на найближче оточення, корупційними,газовими схемами, і.т. інш.(перераховувати можна до-вечора) діючого гаранта та кандидата у президенти.

Leave a Reply