ДБР провело обшук в помешканні екс-керівника Львівської митниці

0
37
ДБР провело обшук в помешканні екс-керівника Львівської митниці

У вівторок, 13 вересня, у помешканні колишнього керівника Львівської митниці Даніїла Меньшикова слідчі Державного бюро розслідувань провели обшук. Про це Tvoemisto.tv стало відомо з власних джерел.

Tvoemisto.tv звернулось із запитом до ДБР, де пообіцяли повідомити деталі обшуку згодом.

Зазначимо, що Данііл Меньшиков став виконувачем обов’язків начальника Львівської митниці у грудні 2021 року. До того з серпня 2021 року він працював керівником Черкаської митниці. Початковий досвід керівника отримав у 25 років на одному з приватних підприємств Харкова, де працював начальником служби фінансового моніторингу. Уже через чотири роки, у лютому 2018, став заступником начальника управління в Департаменті розвитку підприємництва та регуляторної політики Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

В 2019 році з метою формування ефективної команди та розробки нових методів аналізу і контролю, перейшов на посаду заступника начальника управління – начальника відділу моніторингу та аналізу митної вартості управління митної вартості та цінової інформації у Департаменті митних платежів та митної вартості Державної Фіскальної служби України, а згодом і Державної митної служби України.

У 2021 році почав працювати начальником управління таргетингу Координаційно-моніторингова митниці Держмитслужби.

Нагадаємо, що 22 серпня Львівську митницю очолив новий керівник Олег Шахрай.

Leave a Reply