Ціни на паркування у Львові зростуть удвічі

0
912

Ціни на паркування у Львові зростуть вдвічі. Такі зміни розглядає комісія з інженерного господарства ЛМР. Про це пише Галінфо.

Сьогодні на інженерній комісії ЛМР розглядалося питання щодо підняття цін за паркування транспорту у місті Львові. Депутатам ЛМР пропонують внести зміни до ухвали №120, яка визначає тарифи щодо паркування у Львові.

Ухвалою передбачено встановлення нових тарифів на платне паркування з 1 січня 2020 року.

Змінами до ухвали пропонується збільшити вартість паркування:

  • на спеціально обладнаних майданчиках з 20 до 40 гривень за годину.
  • на відведених майданчиках в 1-й зоні з 15 до 30 гривень.
  • в 2-й зоні з 5 до 25 гривень.
  • в 3-й зоні визначити вартість у розмірі 15 гривень.
  • в 4-й зоні визначити вартість у розмірі 5 гривень.

Головним ініціатором підняття тарифів виступив Олег Шмід, директор ЛКП “Інститут просторового розвитку, депутат Львівської міської ради від політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”. Він єдиний проголосував за дане питання.

“Якщо на громадські слухання, то скажуть що безплатно має бути в місту паркування”, – зокрема заперечив можливість розгляду цього питання на Громадських слуханнях Олег Шмід.

“А ми кого представляємо тут? Коли потрібно то давайте прислухатись до громади, а коли не потрібно, то громада ні, бо громада захоче безкоштовно”, – заперечив йому Андрій Карбовник.

Після голосування на комісії, розгляд даного питання вирішили перенести.

Нагадаємо, нещодавно Олег Шмід заявив, що велосипедист, який загинув на вулиці Княгині Ольги від удару об низько встановлену рекламну конструкцію сам винен в цьому, адже їхав порушуючи ПДР хідником.

Leave a Reply