Ціна життя кожного лікаря – це вкрадені гроші владою Зеленського з бюджету, – Княжицький

0
1066

Європа не відкриє кордони для України з 1 липня, оскільки Україна, на жаль, до цього не готова.

Про це на брифінгу у Львові заявив народний депутат від “Європейської Солідарності” Микола Княжицький, пише Четверта студія.

Княжицький розповів, що зараз західні країни кажуть, що вони з 1 липня хочуть відкривати кордон, але цей кордон відкриють лише для тих країн, хто сам відкриє кордон для туристів з Європейського Союзу, і тих, хто хоче до нас приїхати, по-перше, а по-друге, чиї методики тестування будуть відповідати європейським нормам.

“Україна не готова до цього. Нам ніхто кордон відкривати не буде, ніхто не буде українців пускати в Європу з 1 липня. Ми просто до цього не готові, бо колись, може, ви пам’ятаєте, були такі активісти модні, які казали, що «не треба торгувати на крові». Так от зараз відбувається не те, що торгівля «на крові», а торгівля «на життях». На життях тих десятків тисяч українців, які не можуть отримати нормальної медичної допомоги, на життях кожного лікаря, який щодня ризикує цим своїм життям. От ціна життя кожного лікаря – це вкрадені гроші владою Зеленського з бюджету”, – зазначив Княжицький.

Він додав, що ціна життя кожного лікаря – це не проведене тестування, це дешевий піар на нібито допомозі українцям у зв’язку з коронавірусом, а результат – це величезне збільшення хворих на коронавірус.

Залишити відповідь