Це вже неприпустима ситуація, але ще, можливо, не критична, – Гончарук про опалення у Новояворівську

0
573

Представники “Нафтогазу” отримали доручення від прем’єра до вихідних укласти із працівниками ТЕЦ нові договори про роботу

Ситуація із зривом опалювального сезону у Новояворівську та Новому Роздолі на Львівщині є неприпустимою.

Про це на брифінгу у Новояворівську заявив прем’єр Олексій Гончарук, пише Четверта студія.

“У двох містах ТЕЦ знаходились в управлінні приватної компанії. Там борги, безхазяйність, можливо, шахрайство. Ми зараз будемо звертатись до правоохоронних органів, щоб вони розслідували, а там були кримінальні справи, щоб поновили ці розслідування і розібрались, що відбувалось і чому людям не виплачували заробітну плату. Це головна проблема: людям не платили зарплату і вони відмовляються виходити на роботу і включати фактично тепло”, – сказав Гончарук.

Він додав, що “це перша частина проблеми”.

“Ми зараз поговорили з трудовим колективом і запропонували їм наступний підхід: ці об’єкти з приватної компанії мають бути передані державній компанії “Нафтогаз”, яка є стабільною, може платити людям заробітну плату і гарантовано не буде допускати прострочень. Тут присутній пан Андрій Коболєв. Ми поговорили з людьми, “Нафтогаз” залишив тут своїх представників для того, щоб домовитись із людьми про нові умови роботи. Коли контракти з людьми будуть підписані і суми коштів перші будуть заплачені, люди готові приступити до роботи і дати у місті тепло. Це питання якихось днів. Я поставив задачу, щоб це питання було вирішено максимум до вихідних. Ми не можемо допустити, щоб місто, якщо почнуться морози, залишалось без тепла. Це вже неприпустима ситуація, але ще, можливо, не критична”, – заявив Гончарук.


Leave a Reply