CPJ закликає розслідувати напад на журналіста на Львівщині

0
549
CPJ закликає розслідувати напад на журналіста на Львівщині

Міжнародний комітет захисту журналістів (CPJ) закликав українську владу провести розслідування та з’ясувати обставини нападу на журналіста місцевого телеканалу на Львівщині “Броди Online” Сергія Нікішина. Про це повідомили на сайті Комітету захисту журналістів, пише Кулемет з посиланням на Суспільне.

“Журналісти повинні мати можливість вільно виконувати свою роботу, а напади на пресу, які залишаються непокараними, лише спричинять більше нападів”, – сказала координаторка програм Європи та Центральної Азії Міжнародного комітету захисту журналістів Гульноза Сед.

Як повідомляють у комітеті, напад на журналіста Сергія Нікішина трапився 24 квітня у селі Лагодів, що на Львівщині. Тоді четверо чоловіків побили журналіста та співзасновника місцевого телеканалу “Броди Online”. За словами Сергія Нікішина, одним із нападників був син мера міста Броди Іван Белей.

Подія трапилася, коли Нікішин знімав у одному із готельно-ресторанних комплексів вечірку, яка відбувалася попри карантинні обмеження.

Про інцидент журналіст також написав на своїй сторінці у Facebook: “Вчора під час виконання мною моїх службових обов’язків син міського голови Белей Іван Анатолійович зухвало вирвав нашу відеокамеру телеканалу з моїх рук та розбив її, разом з іншими девайсами”.

Ми намагаємося отримати коментар від міського голови Бродів Анатолія Белея. Наразі у приймальні мера на телефонні дзвінки не відповідають. Суспільне готове надати можливість озвучити або представити свою позицію учасникам події. Для цього пропонуємо зв’язатися з редакцією у будь-який зручний спосіб.

У відділі комунікації поліції Львівської області повідомили, що за фактом перешкоджання професійній діяльності журналіста у Бродах відкрили кримінальне провадження.

“За словами журналіста, працівники одного з закладів громадського харчування перешкоджали йому проводити відеофіксацію порушення ними карантинних вимог”, – повідомили у поліції.

Leave a Reply