Чиновники Львівської міської ради мають відповідальність за бездіяльність у боротьбі у епідемією коронавірусу, – Синютка

0
430
Депутати Княжицький та Синютка передали на Львівщину 800 захисних костюмів для медиків від Фонду Порошенка. Фото Олег Синютка/ФБ

Чиновники Львівської міськради не застосували відповідних заходів по боротьбі з епідемією коронавірусу і мають відповідати за бездіяльність.

Про це сказав народний депутат фракції “Європейської Солідарності” Олег Синютка під час виступу в парламенті, пише Кулемет.

“Серед всіх проблем охорони здоров’я найбільш резонансна – це коронавірус. І серед всіх областей України, на жаль, найбільший антирекорд сьогодні зафіксований на Львівщині. Там понад 15 тисяч людей сьогодні інфіковано і тільки третя частина – 4 тис. вилікувалися. Там найбільше летальних випадків – на вчорашній день це 423. Там найбільше завантажені лікарняні ліжка – понад 50%. Але там чиновники найменше реагують на ці речі. Чого вартий той випадок, коли чотири місяці обладнання для ІФ-тестування було навіть не розпаковано, а лежало в целофані”, – сказав Синютка.

“На жаль, вогнищем коронавірусу останнім часом стала Львівська міська рада. Чиновники Львівської міської ради не тільки не застосували відповідних заходів згідно протоколу, а й намагалися приховати ці речі від мешканців нашого міста. Тому питання – коли будуть відповідати чиновники за свою бездіяльність?” – додав депутат.


Leave a Reply