Чим глибше страус зариває голову в пісок, тим вразливішим стає його хвостова частина

0
1116

Більше доби знадобилося “Гарячій лінії міста Львова”, щоб видумати причину своєї безвідповідальності й пасивності. В такій ситуації кажуть: “зберегти гарну міну при поганій грі”.

Отже, пост, який був адміністратором (Адміністратор 1580_Львів) проігнорований, стосувався чергового випадку несанкціонованого завезення сміття на територію Кривчиць. В пості було зазначено зі слів очевидця номер автомобіля ВС2461ВО (саме в тому пості, а не в іншому, як зазначає адміністратор). Також, зі слів очевидця, водієм цього автомобіля було озвучено одне з комунальних підприємств міста, до якого він належить. Звичайно, відзняте відео, вам ніхто показувати не збирається. Його перегляд буде набагато цікавішим компетентим слідчим органам.

Далі – цікаві деталі. Очевидець відразу після події зі “сміттєвим” автомобілем звертається на телефонну “Гарячу лінію м. Львова” і називає номер автомобіля та підприємство, озвучене водієм. Адміністратор 1580_Львів на сторінці ФБ не публікує мій допис про цю подію зі зрозумілих причин. Цього ж дня до очевидця дзвонить чоловік, який представляється п. Назарем з ЛКП “Зелений Львів”. Буцімто водій не туди заїхав, щось переплутав і т.д. Одним словом, намагається якось це питання, як він висловився, “вирішити”. Отримує відмову.
А тепер звернімось до сумнозвісних подій 2015 року. Це, часом, не це ж підприємство займалося вирізанням дерев у сквері на пл. Св. Юра? Часом не цей автомобіль “засвітився” тоді? Хороше співпадіння, хіба ні? Тепер у Кривчицях “заблукав”. Нагадаю, що зі сміттям у нас постійно спалюють гілля і зрізані пні великого діаметру.

Стосовно іншого комунального підприємства. Сподіваюся, Адміністратор 1580_Львів пам’ятає, хто після мого повідомлення недавно прибирав після себе територію біля колії (перехрестя Богданівської з Пластовою). Силами комунальних працівників героїчно засипано землею гори пластикових пляшок, будівельного і побутового сміття на території, яка належить ШРП Личаківського району, і яка в час завезення сміття була закритою для проїзду ланцюговим “шлагбаумом”! Однак коментар про те, що це територія ШРП, швиденько видалили чомусь… Стосовно Кривчиць, то це ШРП відзначилося і тут. Документи фінансової звітності на смітнику, автомобіль (ВС6433АО) на смітнику – їхні. Це підтверджено технічними засобами відстежування транспорту і надано як доказ правоохоронним органам.

І це, шановний Адміністратор 1580_Львів, не фейк, і не пусті слова, як ви висловилися, а факти. Звичайно, розкривати усі карти я не буду перед безликим адміном, який, напевно, побоїться навіть своє прізвище оприлюднити. Фактів викладено достатньо, а докази є у начальника РВ поліції та будуть ще. Кожного дня додаються все нові й нові, бо ніхто, в т.ч. і ви навіть не намагаєтеся вберегти свої ж комунальні підприємства від неприємностей. Тому не треба звинувачувати дописувачів в інформаційних диверсіях, називати фейками повідомлення про правопорушення та аварії, несанкціоноване завезення й підпалення сміття тощо. Тим, що ви баните людей, блокуєте коментарі, дописи, вживаєте не зовсім коректні висловлювання в їхню сторону і навіть тегаєте СБУ, проблем не вирішити. Все це повернеться вам сторицею. Шкода, що з доброї ідеї “Гарячої лінії міста” ви перетворилися на обслуговуючий персонал одного “рабовласника” і ще один майданчик для пропаганди діянь місцевих феодалів. А придворні клерки втрачають дар зору, слуху й нюху, коли йдеться про Кривчиці і їхні проблеми.

Але пам’ятайте одне: чим глибше страус зариває голову в пісок, тим вразливішим стає його хвостова частина.

Ігор СТУКАЛЕЦЬ

Leave a Reply