Чи можна приворожити чоловіка на Старий Новий Рік?

0
3934

До нас в редакцію постійно надходять листи від дівчат та жінок з питанням: «Чи можна приворожити чоловіка?» І от у День Старого Нового року ми вирішили відповісти…

У ніч з 13 на 14 січня в Україні настає Старий Новий рік. Здавна в народі цей час вважається містичним і таким, що найкраще підходить для ворожіння. І як в прадавні часи, дівчата, а тепер вже й жіночки ллють віск у воду, кидають чобіт, питають ім’я судженого в першого ліпшого перехожого.

Кожна з представниць прекрасної статті у різдвяні дні мріє, щоб у її житті з’явився саме той коваль Вакула, котрий подарує їй черевички від самої цариці (чи Manolo Блаhnik або хоча б Carlo Pazollini).

Любить… Не любить?

 Для початку дай собі чесно відповідь на питання: для чого тобі цей чоловік? Запам’ятай, якщо у тебе з’явилися сумніви, чи любить тебе чоловікзначить НЕ любить. Природа створила жінку так, щоб вона розуміла немовля. Жіночої інтуїції вистачає, щоб без пояснення зрозуміти ставлення до неї чоловіка – за поглядом, голосом, вчинками.

Щоб не казав чоловік, його дії ніколи не обмануть. Як правило, зацікавлений у тобі суб’єкт ніколи не говорить у майбутньому часі – «ми побачимось», «ми поїдемо», «ми зробимо». Бо…він вже поряд!

Існує щонайменше три ознаки, що чоловік любить: 

  • Він обов’язково знаходить на тебе час.
  • Він витрачає на тебе гроші.
  • Він вирішує твої проблеми.

І якщо нібито «закоханий» чоловік кудись зникає, не бере слухавку, не пише, будьте певні – майже на 99% він НЕ потрапив до автокатастрофи, у нього НЕ захворіла мама, собака, кращий друг. Він точно НЕ в лікарні, і вже точно НЕ загубив смартфон. Чому не виходить на зв’язок? Та просто не хоче – така вже чоловіча природа. То чи потрібно його причаровувати?

І є тільки три ознаки, чому після «амур-тужур» чоловік може зникнути з твого життя навіть без пояснень:

1) Він занадто багато тобі збрехав.

2) Він не відповідає тому образу, який створив для тобе.

3) Він не дотягує до тебе, нижче твого рівня.

Знову ж таки, у доцільності такого «захисника» у твоєму житті існують великі сумніву.

Тумбочка навпіл

Для багатьох дівчат і жінок наступає дуже драматичний момент, коли «все було добре», та коханий чи чоловік раптово пішов до іншої… Попри спільний будинок, трьох дітей, куплену путівку на Мальдіви і кредит. І є лише одна причина, чому це сталося: він пішов до іншої тому, що зустрів кохання всього свого життя.

Найчастіше це трапляється тоді, коли у парі жінка кохає так сильно, що її любові сповна вистачає на двох. Чоловіка влаштовує одностороння любов, він дозволяє кохати себе і їм добре разом доти, поки не з’являється Вона …

Власне від Неї більше нічого і не вимагається, крім появи. Вона не гладила йому сорочки, не жила з ним у важкі часи у зйомній кімнаті, не купувала йому за останні гроші булочку, не робила для нього манікюр і модну стрижку… Ні. Справа в тому, коханий твій  просто «прокинувся»… Він відкрився  новому почуттю, якого чекав все життя. Саме з цього моменту у Твого Коханого Чоловіка з’являється потреба бути завжди поруч з Іншою Жінкою. Він чекав на Неї, і дочекався.

Пішов до іншої… Сильний біль. Що ж робити у такій ситуації? Якщо чоловік іде від жінки, яка його сильно любила, до іншої, яку він покохав, потрібно трішки почекати. Коли природа твого лицаря така, що він постійно закохується,  можна сподівається на скороминущість його нового захоплення… Чекати, що він схаменеться і повернеться. Якщо ж твій чоловік належить до категорії однолюбів, то…знову чекати! Та цього разу чекати, коли пройде твій біль, бо, на жаль, ВСЕ закінчилось.

Резюме: Перед тим, як захочеш поворожити на чи приворожити конкретного чоловіка, просто випий трохи води і поміркуй: чи справді він тебе потрібен? Приворожити, спокусити і відбити чоловіка 100% можуть тільки сексуально розкуті рокові жінки, жінки-стерви або колишні повії. Але й вони скоріше за все вполюють або невпевненого в собі, або не дуже щасливого чоловіка, або прихильник садо-мазо, котрому потрібні додаткові докази своєї маскулінності. Але це вже зовсім інша історія.

Наталя Маріневська, спеціально для ІВ «Кулемет»

Залишити відповідь