Чому на Львівщині так часто лунали сирени: Козицький пояснив причину

0
729
За добу на Львівщині поселили 10 тисяч переселенців

Головне, що варто знати жителям Львівщини за добу:

• У Львівській області 4 рази сповіщали про повітряну тривогу. Від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну це найбільша кількість сповіщень за добу.

Про це повідомив голова ЛОВА Максим Козицький, пише Кулемет.

Двічі повідомляли про небезпеку через старт ракет Іскандер з території республіки Білорусь, один раз попереджали про наліт стратегічної авіації росії з акваторії Чорного моря. Також сирени сповіщали про загрозу ракетної атаки. Дякую Збройним Силам, які бережуть нас на всіх фронтах і закликаю жителів Львівщини бути дуже уважними до сигналів тривоги.

Якщо лунає сирена, отже є небезпека. Не гуляйте вулицями, не грайтеся з дітьми на дитячих майданчиках – біжіть в укриття чи найбільш захищене місце вдома. Наша армія робить все можливе і надможливе, але і від нас залежить.

• Прийняли і розселили в області ще 5400 вимушених переселенців. Від початку війни кількість людей, яким надали прихисток на Львівщині, становить понад 216 тисяч.

• Маємо ще приблизно 18 тисяч облаштованих вільних місць у державних та комунальних закладах і 700 у приватній сфері.

• Кордон на пунктах пропуску у Львівській області за минулу добу перетнули майже 23 тисячі людей. Динаміка виїзду за кордон зменшується. Відповідно – великих черг немає. Від початку повномасштабного вторгнення кордон між Львівською областю та Польщею перетнули 1 мільйон 156 тисяч людей.

• Львівщина залишається хабом гуманітарної допомоги. Вчора з Польщі та Німеччини отримали 5 фур та один бус із гуманітарною допомогою. Відправили 145 палет з їжею, одягом та побутовою хімією у Чернігівську, Київську, Миколаївську, Житомирську, Харківську і Черкаську області. Зі складу у Львові та Винниках відправили 6 фур та 2 буси з гуманітарною допомогою й медикаментами в міста, які цього найбільше потребують. Також відправили залізницею 4 криті вагони гуманітарного вантажу до Харкова та Запоріжжя.

• За минулу добу до поліції надійшло понад 2100 звернень від жителів Львівщини. Якщо ви бачите підозрілу особу чи об’єкт, одразу повідомляйте в правоохоронні органи.

Бережіть себе. Нашою єдністю та усвідомленістю ми наближаємо перемогу України.

Залишити відповідь