Чому Львівська міська рада не може профінансувати капітальні видатки

0
232
Чому Львівська міська рада не може профінансувати капітальні видатки

Депутат Львівської міської ради Юрій Ломага розповів, чому казначейство гальмує однотипні платежі проєктів. Мова йде про фінансування великих об’єктів будівництва у Львові чи їх ремонт, який почався до повномасштабного вторгнення росії.

Про це пише інформаційний портал ЛМР, пише Кулемет.

Чиновники запевняють, що їх фінансування загальмувалось через постанову Кабінету Міністрів України #590. Відповідно, на засіданні комісії з фінансів та планування бюджету був запрошений представник казначейства, який розповів про те, чому установа вибірково пропускає, або гальмує майже однотипні платежі проєктів.

Як пояснив представник казначейства порядок проведення платежів у час воєнного стану здійснюється з певною пріоритетністю. Тому затримка оплати об’єктів у Львові пов’язана з тим, що фонд Бюджету розвитку обслуговує приватний банк.

Крім того, під час комісії заслухали представника Дублян Марію Кременець. Мешканці Дублян обурені тим, що між ними та чиновниками Львівської міської ради цілком відсутня комунікація.

«Важливо, не забувати, постійно комунікувати та вивчати проблеми населених пунктів, які увійшли до складу Львівської громади. У іншому випадку люди завжди будуть невдоволені та почуватимуться забутими. В окремих випадках намагатимуться від‘єднатись від громади!», – підсумував Ломага.

Залишити відповідь