Чергова спроба Зе-команди розвалити країну нам не потрібна: у Львові виступили проти Шкарлета (ВІДЕО)

0
1172

У центрі міста проходить мітинг з вимогою відставки екс-регіонала Шкарлета

30 червня на проспекті Свободи біля пам’ятника Шевченка розпочалася акція за відставку Сергія Шкарлета з поста в.о. міністра освіти.

Як повідомляє  кореспондент «Четверта студія» з місця події, у центрі Львова, на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку, де проходить акція, присутні тримають плакати з написами: «Шкарлет – найкращий студент Табачника», «Нащо читати, якщо можна списати?» та ін.

Як повідомили організатори акції, «згідно з рішенням Уряду, яке було прийнято на засіданні 25 червня, Сергій Шкарлет призначений заступником міністра освіти, а також на нього покладені обов’язки в.о. міністра.

Це рішення Кабінету міністрів України не лише відкидає українську освіту в часи Табачника, а й відверто плює в очі усім науковцям, котрі виступають проти призначення цього регіонала на цю високу й відповідальну посаду».

Як повідомлялося, у Львові 30 червня на проспекті Свободи біля пам’ятника Шевченка буде проведена акція за відставку Сергія Шкарлета з поста в.о. міністра освіти. Акції також будуть проходити в декількох містах України.

Leave a Reply