Через критичну ситуацію із заборгованості заробітної плати на шахтах ДП «Львіввугілля» відкрите провадження

0
178

За словами Уповноваженого ВРУ з прав людини на шахтах ДП «Львіввугілля» склалася критична ситуація щодо заборгованості із виплати заробітної плати шахтарям, спричинена непроведенням з ДП «Львіввугілля» розрахунків за відвантажену споживачам вугільну продукцію.

Про це ІВ Кулемет повідомили у прес-службі уповноваженого.

За офіційними даними Державної служби з питань праці в Україні спостерігається збільшення заборгованість із заробітної плати перед шахтарями, яка на 19.04.2021 становить понад 125 млн грн. Ситуація із заборгованістю змусила працівників шахти «Степова» ДП «Львіввугілля» вдатися до радикальних дій та зупинити роботу.

«Напередодні зазначених подій до мене надійшло відповідне звернення представників Львівської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості та регіонального об’єднання Незалежної профспілки гірників України м. Червонограда щодо погашення заборгованості із заробітної плати на шахтах ДП «Львіввугілля», за яким мною відкрито провадження», – наголосила Людмила Денісова.

Уповноважений ВРУ з прав людини також повідомила, що задля поновлення порушених конституційних прав працівників вона звернулася до Міністерства енергетики України та Головного управління Державної служби України з питань праці у Львівській області з вимогою невідкладно вжити дієвих заходів для розв’язання згаданого проблемного питання.


Leave a Reply