Бюджетна сесія Львівської міськради була короткою

0
623

Бюджетна сесія Львівської міськради була короткою.

Про це пише Кулемет з посиланням на партію “ВАРТА”.

Голосування за бюджет Львова на 2022 рік вирішили перенести на наступний тиждень.

Таке рішення депутати прийняли у зв’язку з тим, що попередні два дні бюджетна комісія активно розглядала зміни до загального бюджету, а також бюджету розвитку на поточний рік. Що ж стосується загального фонду бюджету на 2022 рік – членам комісії фізично забракло часу на вивчення даного питання.

Про зміни загального бюджету Львівської МТГ на 2021 рік розповімо коротко:

Згідно перерозподілу коштів, 1,5 млн грн отримає департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури для видатків, пов’язаних з заробітною платою.

Управління освіти та управління земельних ресурсів отримають по 118 тис. грн та 630,5 тис грн на нарахування та збільшення заробітних плат у зв’язку з збільшенням чисельності працівників.

Управління культури отримає 212,5 тис. грн на закупівлю обладнання для бібліотек Львівської громади.

Ще 3 млн грн отримає управління спорту для оплати оренди спортивних майданчиків, а також 1,5 млн грн на надання премій Львівської міськради за результатами цьогорічних Олімпійських та Паралімпійських ігор.

Серед змін до розподілу коштів бюджету розвитку, за які також вже проголосували депутати, передбачено перерозподіл коштів, який дозволить закрити борги перед підрядниками по ремонту доріг на 2021 рік. Ще 1,395 млн грн буде виділено на продовження будівництва “Школи мистецтв” на вулиці Кричевського, 61 у Львові, а також 400 тис. грн буде передбачено для закупівлі обладнання ЛКП “Спортресурс”.

Залишити відповідь