Бюджетна комісія Львівської облради пропонує спрямувати на галузі додаткові кошти

0
1165

Постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку сьогодні, 16 квітня, підтримала внесення змін до показників обласного бюджету Львівської області на 2018 рік.

Так, депутати пропонують на Програму проектів місцевого розвитку спрямувати додатково 5 млн грн для фінансування так званих соціально важливих проектів.

Нагадаємо, що в межах Програми проектів місцевого кожен член Конкурсної ради має право внести пропозицію по 1 проекту на одну адмінтеродиницю, загалом 28 проектів. Їх планується долучити до вже визначених 976 проектів потенційних переможців.

Крім того, члени комісії збільшили на 2,1 млн грн фінансовий ресурс на реалізацію Комплексної програми цивільного захисту Львівської області та сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань, дислокованих на території Львівської області, на 2018-2020 роки.

А також передбачили 10 млн грн для здачі в експлуатацію пологового відділення Бродівської ЦРЛ і 1,6 млн грн на встановлення дорожніх знаків на дорогах обласного значення для обмеження руху великогабаритного транспорту.

Додамо, що комісія під час засідання підтримала проект Положення про залучення інвестицій у майно територіальної громади Львівської області.

Вищеназвані пропозиції та проекти рішень винесуть на розгляд сесії Львівської обласної ради, яка відбудеться у вівторок, 17 квітня.

Leave a Reply