«Bulava Fest»: команда Перемишлянської громади виборола звання найсильнішої

0
420

Заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод привітав з Днем Незалежності України та Днем Державного Прапора представників громад Львівщини, які зустрілися 22 серпня під час змагань у Жовкві.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу облради.

Районний фестиваль «Bulava Fest» відбувся вперше, захід присвячено 30-ти річчю незалежності нашої держави. Організатори змагань Львівська районна державна адміністрація, Львівська районна рада та Жовківська міська рада.

Команди учасників з різних територіальних громад, одягнуті в українські строї, боролися за першість у метанні булави, стрибках у мішках та перетягуванні канатів. У завзятому змаганні перемогла команда Перемишлянської територіальної громади.

Організатори зазначають, що команда переможець отримує право проводити наступний фестиваль у своїй громаді. То ж у 2022 році «Bulava Fest» проводитимуть на Перемишлянщині, а надалі щороку у різних територіальних громадах Львівщини. Такі заходи сприятимуть популяризації здорового способу життя, активного відпочинку та відродженню історичних українських традицій.

Leave a Reply