Британські аграрії передали 15 авто для українських військових

0
132

Серед них – 14 позашляховиків та мобільний стоматологічний кабінет. Ініціативу реалізували в межах акції «Pickups for Peace».

Про це пише Кулемет з посиланням на ЛОВА.

Транспорт отримають військовослужбовці Повітряне командування “Захід” Повітряних Сил ЗС України та ще кількох військових бригад Збройних Сил. Автомобілі також завантажили гуманітарним вантажем – медикаментами, турнікетами, кровоспинними засобами тощо.

«Надзвичайно приємно, що навіть за тисячі кілометрів ви знаєте про те, що відбувається в Україні, і яка підтримка їй необхідна, про ті виклики і страждання, які є в нашій державі. Транспорт у теперішніх реаліях – це мобільність, збережені життя, можливість виконання бойових завдань. Я щиро переконаний, що кожна допомога, кожен транспорт, які отримують наші Збройні Сили, наближають нашу перемогу», – зазначив перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

Передача авто відбулася у співпраці з Львівська районна державна адміністрація. Загалом для українських військових у межах проєкту «Pickups for Peace» передали вже майже 150 автівок.

Leave a Reply